What If...? izle

What If...? 1.Sezon 9.Bölüm (Sezon Finali) izle

What If… The Watcher Broke His Oath?

Reklamı Geç 5 saniye kaldı...
Yorum mu yapmak istemiştiniz ?

Yorumlar

Marvel fan

Ayy çok heycanlıııı

Ben 10 x Emin

müq kesin izleyn

___Eru___

bomboş bir dizi ve bölümleri

Çizgi Dizi Fanatiği

Tıpkı Ben 10 Ultimate Alien finali gibi bitti

queenofzimbabwe

spoiler Spoiler butonuna bölümü izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
Aşağıdaki yorum gibi bende bu karakterlerin kullanılmasını mantıksız buldum sezon boyunca oluşan hikayeleri birleştirmek adına yapılmış ama daha iyi karakterler seçilebilirdi ama genel olarak finali sevdim güzeldi

Yorumcu__

Strange'in patlamayı yuttuğunu daha sonra youtube'dan değerlendirme izlerken farkettim oysaki taşı yuttu sanıyordum fşklgjdlgkslfg peki bunun haricinde dr strange haricinde seçilmesinde mantık olan bir karakter var mı? kaptan carter ne alaka? gamora, star lord bunlarda saçma thorun stormbreakerlı supreme halleri varken partileyen versiyonu? ayrıca evrende bir sürü kozmik varlık varken düz insan seçmek niye? ayrıca sanki karakter limiti varmış gibi her birinden sadece 1 tane seçilmiş 5 tane kaptan marvel 15 tane dr strange 5 tane scarlet witch getirse mesela, ki bu takıma hiç scarlet witch eklememeside ayrı bir saçmalık.

Kamil89

İlk başladığımda bu beğeneceğimi hiç düşünmezdim. Güzel bir dizi olmuş. Sezon finali de tahmin ediciydi. Bölümler hiç sıkmadan su gibi akıp gitti. Bakalım 2. sezonun konusu ne olacak.

Golgelerin gucu adina

What ıf ? Cok guzel bir diziydi zaman zaman eglenceli zaman zaman duygusal zaman zamanda bol aksiyonlu guzel bir diziydi 2. Sezonu bekliyoruz bu sezon her bolum eglenceliydi ama doctor strange 8 ve bu bolum efsaneydi diger bolumlerde koru degildi bence kurtaricilara daha iyi kisiler alinabilirdi ama gene diger bolumleri sezon finaline iyi baglamislar yoksa o kadar evren aradindan zor bir savasa kimse bu ekibi cagarmaz gider bi cok guclu iron man yada 5 tasli iyi tanos cagrilabilirdi

Maniac

Birkaç mantık hatası dışında gayet güzel bir bölümdü. Bu bölüm için geçen bölümün altına yaptığım tahminin tutması sevindirdi :D

ardasemih

Güzeldi dizi genel olarak eğlendirdi. Kalpsiz Mutant Stragne takımı taşıdı.(Bu 20-30 dk lık diziler yüzünden 50 dk lık dizileri izleyemez oldum.)

Captain America

Bu bölümde guzeldi bu sezon 4,8 ve 9-uncu bölümler bence çok iyiydi diğer bolumlerse eylenceliydi umarım gelecek sezon daha iyi hikayelerlere karşımiza çıkar marvel

ohmygat

son 2 bölüm çok iyiydi diziye puanım 8

Deniz Aydın

bu oktaki virüs bir robota aktarılmamış mıydı? Nerden çıktı bu ok yine?

Skyback

Beklentimin altında kalan bir sezondu. Bence bu konudan daha iyi hikayeler çıkabilirdi. 4,8,9 bölümlerindeki kalite her bölümde yoktu maalesef. Ama güzeldi yine de.

Scarecrow

sadece mükemmel, seri fazla sarmamışdı ama finali mükemmeldi.

Ali11

Bence sıradan bir Animasyon Dizisi. Animasyon fena değildi ama biraz daha iyi olabilirdi. Hikaye bazı yerlerde mantık hatası olsadı ortalama bir Hikaye var. 7/10

Kaptan Destroyer

Taşlar sanki ışın atmaktan başka hiç bir işe yaramıyormuş gibi gösterildi. Yapay zeka ultron , salisede binlerce h3sap yapabilir . Ama gidip kalkan atarak " onun düşünmesine izin verme " falan yazarlar neyin kafasindalar be . Illa mutlu son olacak , mcuda yapamadıklarını yapacaklar dedik yine mcu oldu . Saçma sapan fightlar , güç dengesi önceki bölüm 10 , bu bölüm -10000 . Gerçeklik taşı denen bir şey yok zaten + madem taşları bu kendine çekebiliyor neden multron en başta taşı geri kendine çekmedi .

YusufGold

Sadece Dr. Strange, Natasha ve T'challa nın kuzeni bile yeterliydi diğerleri bir işe yaramadı.

meehmett

Baya iyi bir sezon finaliydi.

Evrenlerin kurtarılmasında en büyük rol Dr.Strange'indi

poaça

Mükemmel bi sezon finaliydi fakat benim favori bölümüm hala Strange'in olduğu 4.bölüm.

spiderodinson

ben black widow ve loki köpeğiyim mlsf

spider-gwen

Devamı ne zaman?

bey1050

evrenleri kurtarmak için kim boştaysa onu almışlar gibi. dr strange dışında herhangi işe yarayan birini göremedim

yrmz

Abi çok kötü ya, bu seri tam bir başarısızlık umarım 2.Sezon farklı hikayelerle geri gelir de doğru düzgün bir what if izleriz.

spider-gwen

En sevdiğim marvel çizgi filmlerinde illk beşe girebilir.

Wesbtastic Person

Gayet güzel bir bölümdü.

Ultronu yendiler falan ama Dr.Strange yine eski küçük ayna boyutuna döndü keşke Watcher kıyak geçip evrenini ona geri verseydi o olmasa zaten kazanamazlardı. Diğer sezon bakalım Captain Carter ile Hydra Stomper'a ne olacak göreceğiz.

Zerofeeling042

Birkaç göndermenin de bulunduğu güzel bir bölümdü. Bence halen en iyi bölüm What If Ultron Won bölümü.

Kemaler

Mükemmel bir bölüm daha

67mertcan

Çok iyidi ama bazı gereksiz sahneler vardı sırf bölümü uzatmak için

Bukalemuin

Sezon finalinin ilk yorumunu yazmakta bana nasipmiş